WIOSENNY MARKET

wiosenny market

Już za tydzień świat warszawskich targów mody stanie na głowie. Razem z przyjściem wiosny wszyscy miłośnicy mody będą mogli porzucić ciężkie dresowe płaszcze i puchowe parki, a w ich miejsce pokazać swoje nowe stylizacje według najnowszych trendów. Wiosenny Market to nieco inne targi mody niż te, które widzieliśmy dotychczas. Organizatorzy i zaproszeni goście są świadomi monotonii i nudy, która wkradła się w fenomen polskich targów mody. Jak mówią sami o sobie: Wiosenny Market jest wyrazistą odpowiedzią na zalew targów i bazarów. Jest fajną alternatywą dla Warszawiaków, mających dość drogich zakupów, podczas których mogą nabyć jedynie spódnice z dresu, marynarki z dresu i … sukienki z dresu.

Już w najbliższy weekend 7-8 marca w Drukarni Pap na Mińskiej w ramach targów mody Wiosenny Market zobaczymy selektywnie dobranych projektantów młodego pokolenia. Większość z nas będzie już po wypłacie, więc jest to niezwykła szansa na zrobienie niebanalnych zakupów na wiosenny sezon! Idea targów łączy w sobie tradycję, nowoczesność, ekologię i fair trade.

Tym razem z pewnością każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Oprócz Strefy Fashion organizatorzy oferują również Strefę Beauty, na której będziecie mogli podszkolić się w wizażu i poznać najnowsze trendy. Oprócz tego wystawcy zaprezentują cały wachlarz naturalnych kosmetyków wykonanych bez użycia chemii. Możecie także skusić się na zakupy ze stylistką. W Strefie BIO dominować będzie zdrowa i ekologiczna żywność. Wegetarianie, weganie czy zwolennicy diety bezglutenowej z pewnością znajdą coś dla siebie! Z myślą o rodzicach, którzy nie mieli z kim zostawić swoich dzieci w domu, zostanie utworzona Strefa Kids. I my nie przegapimy tej okazji!

Wstęp na Wiosenny Market jest oczywiście wolny. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów o samym wydarzeniu, koniecznie zajrzyjcie tutaj.

1 Comment

Comments are closed.