W OBIEKTYWIE NF: WAW.DESIGN

Pierwsza edycja targów WAW.DESIGN już za nami! Jeśli nie udało Wam się dotrzeć w sobotę do Kinoteki a czujecie ogromną potrzebę codziennego obcowania z najlepszym polskim designem, koniecznie zobaczcie naszą fotorelację!

Wcześniej moda, teraz dom i ogród. Przestrzenie Pałacu Kultury wypełniły artykuły do wystroju wnętrz, oświetlenia, poddaszy, galerii sztuki i kuchni. Około 50 projektantów wystawiło swoje prace rozświetlając warszawską Kinotekę do granic możliwości. Różnorodność wystawców świadczyła tylko o jednym: na WAW.DESIGN każdy mógł znaleźć coś dla siebie! Od industrialnych lamp, przez wiszące pompony, półmiski z przetapianych butelek po piwie, obraz z zebrą, plakaty, skrzynki na domowe przetwory czy krzesła w stylu vintage. Nie ważne, jaki miałeś pomysł na swoje mieszkanie. Tutaj mogłeś znaleźć wszystko.

Naszą uwagę już po samym wejściu przyciągnęło oryginalne oświetlenie. Szalony pomysł na lampę w ciele plastikowej lalki autorstwa peterbodesign czy świetnie wyglądające żarówki ByLightLumoteki nadały targom specyficznego, chłodnego i niecodziennego klimatu. Maszyna Kreacji po raz kolejny udowodniła nam, że nawet najzwyklejsze przedmioty codziennego użytku mogą być wyjątkowe. Krzesła i fotele, a nawet akcesoria dla zwierzaków od DOMOWO są oryginalną propozycją na połączenie stylu retro z nowoczesnością. MadeByYou zachwyciło nas kolorową ceramiką, aż sami zapragneliśmy pomalować sobie swoją własną umywalkę!

Targi WAW.DESIGN były z pewnością świetną okazją do wyposażenia swojego nudnego mieszkania w ciekawe meble czy przedmioty codziennego użytku. Projektanci pokazali, że dobry design to też dobra zabawa i wielka satysfakcja.