TRANS URBEM /// MINOAR

Kiedy jakiś czas temu pisaliśmy o premierze niesamowitej kolekcji Trans Urbem bułgarskiego projektanta Minoar, nie zdawaliśmy sobie do końca sprawy, ile tajemnic o samym projekcie zostało do ujawnienia. Tym razem prezentujemy Trans Urbem w całej swojej okazałości.

Kolekcja Minoar na sezon jesień-zima 2015 to kwintensencja alternatywnego podejścia do street fashion. Bywalcy ulic wielkich miast, celebrujący nomadyczny styl życia oraz ci wszyscy, którzy nie potrafią osiąść i zapuścić korzeni odnajdą w Trans Urbem wszystko, czego tak długo szukali. Prowokujący i nieznający granic projektant z niezwykłą precyzują zadbał o wszystkie detale, które w minimalistyczny sposób oddają sens fenomenu efektu motyla. Nic nie jest tu przypadkowe, a sam Minoar wiąże każdy element swojej kolekcji z mistyką i metaforycznym powrotem do natury. Nie bez powodów nie znajdziemy w Trans Urbem żadnych jaksrawych kolorów.

Zainteresowanych odsyłamy na oficjalną stronę projektanta minoar.com Już niedługo zdradzimy kolejne tajemnice bułgarskiej sceny alternatywnej mody.

Zdjęcia z galerii TRANS URBEM tworzyli:

Photography: Yoan Galabov
Concept: Tea Avosaps
Model:  Grozdan Mihaylov