SHOP LOCAL!

Jeśli jeszcze nie byliście na limitowanej edycji targów mody SHOP LOCAL w SADYBA Best Mall, macie jeszcze całą sobotę na nadrobienie zaległości! Już od czwartku (26-28. lutego) w SADYBA Best Mall zobaczymy osiemnastu selektywnie dobranych projektantów, którzy wyróżniają się na rynku swoją pomysłowością i profesjonalnym podejściem do mody. Pełną listę wystawców znajdziecie poniżej!

Shop Local! to nie tylko targi projektantów, ale też miejsce spotkań lokalnej społeczności obracającej się w kręgu polskiej mody. Zagospodarowana w tym celu przestrzeń centrum handlowego odkrywa zupełnie inne relację między klientem a projektantem.  Jest to świetna okazja do nabycia limitowanych kolekcji i rzeczy niedostępnych na co dzień w przestrzeni miejskiej.

W tej edycji SHOP LOCAL! zobaczymy: Mozcau/ LC LUCJA/ me&BAGS/ Intensi/ Mysaru/ Lelui/ ChicChic/ Clochee/ Pracownia FiO/ odCZAPY/ Reinkreacja/ Harmnni/ JoAnnGrey/ My Signature/ Joccos Design/ A’YA/ Biżuteria Autorska Beaty Witosławskiej/ madisso. Więcej informacji o samym wydarzeniu znajdziecie tutaj.

I tym razem nas tam nie zabraknie!

SHOP LOCAL!