„SFRĘDZLUJ” SWÓJ STYL

fredzle

Zawsze się zastanawiam, kto wyznacza trendy na nadchodzące sezonu. Przecież po wybiegach trudno uznać, bo będzie hitem sprzedaży na wiosnę. Albo w czym będą występować wszystkie szafiarki.

Ale powiem wam szczerze, że mnie urzekła moda na frędzelki już dawno temu. 2 lata temu pojawiały się w kolekcjach akcesoriów odwołania do stylu country (bo frędzelki stamtąd pochodzą), co objawiało się w zdobieniu nimi torebek. Było to dosyć niepraktyczne, bo frędzle są zawsze wszędzie, ale wyglądało całkiem efektownie dla wielbicielek stylu boho.

W nadchodzącym sezonie frędzelki nie tylko będą obecne na naszych akcesoriach, ale także na ubraniach. Kiedyś było ich dosyć mało, ale okazuje się, że jutro będą hitem na ulicach. Lanvin, Just Cavali czy Valentino umieścili już je w swoich kolekcjach. Ja wypatrywałam pewnych elementów w Zara (jak to na prawdziwą fashionistkę przystało), jak i w Pull&Bear.

Nie jestem pewna, ile ten motyw przetrwa. Czy zostanie z nami aż do jesienie, czy już w lecie, po festiwalu Coachella opuścii nasze szafy? Bądźmy dobrej myśli. To na pewno niezłe odświeżenie po pełnym cekinów, brokatów i świecidełek sezonie.