PIKNIK WARSZAWSKI

PIKNIK WARSZAWSKI

Spędzacie majówkę w Warszawie, ale brakuje wam pomysłów na leniwą niedzielę? Kreatywne podejście do życia do podstawa, a Iskra zadba w tym dniu o wszystkie wasze potrzeby! PIKNIK WARSZAWSKI to kombo targów mody, designu, zdrowej żywności i okazja do aktywnego spędzenia dnia.

W niedzielę 3. maja na pierwszej edycji Pikniku czekać waw będzie wyśmienite jedzenie od lokalnych producentów, kulinarne niespodzianki i to co lubimy najbardziej – czyli livecooking! Poza tym letnia moda w wykonaniu młodych polskich projektantów, biżuteria, gadżety i design.

Warszawski Piknik zadbał też o to, żeby nigdzie nie wkradła się nuda. Co tydzień, do końca wakacji organizowane będą nowe gry i zabawy, a w tym bule, frisbee, planszówki i kolejne niespodzianki – tym razem dla zwolenników aktywnego trybu życia. Joga, windsurfing, masaże i animacje – czego chcieć więcej?

Wśród wystawców zobaczymy: BBQ GRILL, TENSUSHI, LOS PLACKOS, N’ICE CREAM, LUBISH LANGOSH, PAROWOZ, POTSPOTFOOD, PEPE CREPE, SOUVLAK TRUCK, PLE PLE, HISZPANSKA DUSZA, DOMOWE SPECJAŁY, MAYBE WE SHOULD, PAN KASZTAN, AFTERNOON HANDMADE, WAFFIEZZ, SNOBPOP, POLE NA STOLE, JARMARK ZDROWIA, STYLOWO SANDRA MORAWSKA, TIANDEWARSZAWA, SAM BAJGLE, RESTAURACKA SAUTE, BUBBLES, SKLEP Z GOFRAMI, KINGSTON TOWN PATTY, WAFFLE BAR , LIFESTORY, FABRYKA SŁODKOŚCI, SŁOIK I TUBKA, PRZYSTANEK PIEKARNIA, CROCINOLE , COOKLAB , SPECJAŁY DOMOWE, KUCHNIA ROŚLINNA, KUCHNIA Z DZIKA, FOOD MY LOVE, SHINE TATOO.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia! Do zobaczenia!

 

PIKNIK WARSZAWSKI