NF MOOD: DOWNCAST

NF MOOD

Dziś zabieram was w muzczyną podróż przez najgłębsze zakamarki duszy. Nie będzie tu rozważań o estetyce, o tym, co jest dobre, a co nie. Nie będzie tu rozważań o sztuce, muzyce i jej wartości. Jeżeli coś wzbudza w nas emocje tak silne, że nie potrafimy zatrzymać strumienia myśli, które wędrując po najdalszych zakątkach naszej wyobraźni, naszych wspomnień i marzeń, budzimy w sobie nieznaną wcześniej twórczość i motywację, patrzymy tępo w brudne od deszczu okna lub giniemy w bieli ścian. Tak będzie i tym razem, każdy odbiera inne fale i każdy emanuje inną energią. A ile z niej bierze się u nas z muzyki?

 

Stay tonight We’ll watch the full moon rising

 

Czasem trafiamy na kompilacje nieznanych nam artystów. Dajemy się podnieść jednorazowemu doświadczeniu, nie rozpoznajemy ani słów, ani brzmienia, ani nurtu. A mimo to nie wyrzucamy ich do pojemnika biodegradalnych reklamówek. Najtrudniej jest wyrzucić wspomnienia.

 

If I die tonight, bury me In my favorite yellow patent leather shoes

 

Seria NF Mood to kompilacje autorów tego portalu. Sposób na obnażenie siebie i stanięcie nago przed kamerą artysty sztuki krytycznej, który wyciągnie na wierzch wszystkie brudy i niedoskonałości. NF Mood to też kompilacje wszystkich – naszym zdaniem – wartych uwagi nowości. Nie obejdzie się bez alternatywy niszowych wykonawców, o których wcześniej usłyszą tylko pasjonaci.

 

We’ve come too far to give up who we are

 

Wszystkich chętnych do przesłuchania mojej spersonalizowanej playlisty zapraszam na Spotify lub Youtube. Nie wchodź tam, jeśli masz myśli samobójcze lub straciłeś ostatnio kota.