MAKE UP GUN

TheSimpsons background

Niewielu fanów seriali animowanych wiedziało, że Homer posiadał kompetencje dobrego wizażysty. Tytułowy MAKE UP GUN to urządzenie do nakładania makijażu wynalezione właśnie przez Homera z The Simpsons!

Miało ono służyć kobietom, które mają dosłownie 4/5 sekundy na to, by być gotowymi do wyjścia.

Pistolet miał 2 tryby, a działanie jednego z nich nazwanego „whore” mogliśmy zobaczyć w odcinku „The Wizard of Evergreen Terrace„. Jak wyglądały efekty przypadkowanego zastosowania „Make Up Gun” zobaczcie poniżej:

Z okazji 25-lecia powstania serialu The Simpsons, kanadyjska marka kosmetyczna MAC Cosmetics stworzyła serię kosmetyków inspirowaną postacią Marge Simpson. Kolekcję dostępna będzie od 1. września w salonach MAC Złote Tarasy oraz MAC Galeria Mokotów.

Niestety Homer Simpson nie istnieje, ale wśród kobiet mnóstwo jest dziś Marge, które pomiędzy umyciem zębów, zrobieniem śniadania dla męża i obudzeniem dzieci mają te 4/5 sekundy na przemianę z matki Polki w kobietę z klasą. Dla nich właśnie stworzona jest nowa kolekcja MAC.

Prawda jest taka, że każda kobieta, nawet bez makijażu wygląda lepiej niż Marge Simpson. Ale przecież zawsze można wyglądać lepiej.