HOUSE OF VANS

Londyn jest dla wielu ludzi symbolem różnorodności, kreatywności i nowych szans na samorealizację. Między innymi z tych właśnie powodów został wybrany przez Vans na instalację najbardziej klimatycznego skate parku na świecie – House of Vans.

W starych tunelach kilka metrów pod Waterloo Station, na prawie 3000 metrach kwadratowych został wybudowany skate park dla wszystkich chętnych poskakać w podziemnych kanałach. Otwarcie instalacji miało miejsce 9. sierpnia, a wejście jest całkowicie za free.

House of Vans jest podzielony na 4 oddzielne przestrzenie, które oprócz skate parku oferują znacznie więcej dla pozostałych londyńskich hipsterów. Drugi tunel został przeznaczony na podmiejskie wystawy sztuki specjalnie dla artystów, którzy od teraz będą mogli ze swobodą nazywać się undegroundowymi. Tunel #3 to scena i parkiet na darmowe koncerty i eventy muzyczne. W ramach skate parku będziemy mieć alternatywę for beginners i pomieszczenie dla zaawansowanych, lubiących adrenalinę sportowców. W House of Vans nie zabraknie również miejsca na chillout – odwiedzający będą mogli posiedzieć w kawiarni lub w barze, a dla spragnionych audio-wizualnych wrażeń będzie przeznaczone miejsce na kino i video performance.