FASHION REVOLUTION /// THINK PINK

think pink fashion revolution

Fashion Revolution zaczyna wiosenny sezon w różowych okularach. Świeża warszawska inicjatywa pasjonatów polskiej mody i dizajnu zapowiada kolejne wydarzenie modowe na warszawskiej scenie – tym razem pod hasłem „Think Pink„!

Współczynnik rozstań i rozwodów jest największy właśnie wiosną, ale jakby nie patrzeć to i tak dobry okres na rozpoczęcie nowego rozdziału swojej powieści. W optymistycznie różowych barwach wszystko stanie się jeszcze łatwiejsze, jeżeli tylko zamienimy kolejne litry alkoholu na watę cukrową.

Targi mody Fashion Revolution „Think Pink” wystartują już 12. kwietnia w klubokawiarni Znajomi Znajomych przy ul. Wilczej 58a. Przestrzeń znanej warszawskiej knajpy zostanie podzielona na strefy, w których oprócz różu, znajdziemy też mniej optymistyczne kolory. Czekać na nas będzie sala elegancka, streetwearowa, rertro, kids i design. Dla spragnionych chwili wytchnienia matek przeznaczona będzie strefa beauty z ofertą wiosennego makijażu. W końcu nic nie jest w stanie poprawić humoru bardziej niż zakupy i dobrze dobrany make up!

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia. Do zobaczenia!