FASHION DESIGNER AWARDS /// GORCZYCKI

Fashion Designer Awards decyzją internautów wybrało 10. uczestnika konkursu. Marcin Gorczycki, początkujący projektant z Wrocaławia zyskał znaczącą przewagę głosów spośród 11-tu półfinalistów. Jeśli nigdy o nim wcześniej nie słyszeliście, to nadszedł w końcu czas, aby odrobinę przyjrzeć się jego wizji mody. Lub chociażby wstępnemu szkicowi tej wizji.

Kolekcję Marcina Gorczyckiego zobaczymy już w poniedziałek 11. maja podczas Wielkiego Finału 7. edycji Fashion Designer Awards. 10 projektantów zawalczy o prestiżowe nagrody, a w tym o staż u projektanta Mauro Gasperi.

Marcin Gorczycki sam o sobie, dość skromnie mówi:

Jako 5 letnie dziecko twierdziłem, ku zdumieniu moich rodziców, że chciałbym projektować ubrania, ku mojemu zdziwieniu po 17 latach te marzenia nadal są aktualne. W życiu chcę projektować ubrania, które będą unikatowe i niepowtarzalne.

Mimo niezbyt unikatowych wypowiedzi projekty młodego projektanta robią wrażenie i mają swój urok. Kilka z nich możecie  już obejrzeć w naszej galerii, a my z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie finału Fashion Designer Awards. Stay tuned!