DO IT AGAIN

Zobaczcie tak długo oczekiwany teledysk przedstawiający efekty współpracy Röyksopp i Robyn.

Dzisiaj rano portal Dazed&Confused jako pierwszy opublikował teleydsk „Do It Again”. Kinowy video-clip szwedzkich wykonawców to prawie 6-minutowa opowieść, w której Röyksopp pełni pasji i radości zmierzają się z przemocą. A wszystko to rozgrywa się w atmosferze buntu z unoszącym się w powietrzu zapachem rewolucji. Rozszerzona wersja „Do It Again” została specjalnie przygotowana na potrzeby teledysku.

Za reżyserią odpowiada Martin De Thurah, który wcześniej współpracował z grupą w ramach klipu do „What Else Is There”. Chcecie wiedzieć o co tak naprawdę w tym klipie chodzi? Przeczytajcie słowa samego reżysera klipu „Do it again”:

The stories we worked on and the world we created was much more interesting and captivating than just to focus on (the artists’) performance. I worked with the idea of ‚what is our heart’s desire?’ – and I realised that no one in the world truly gets to live out their passions. We are all under some construct, whether you’re an atheist living in Denmark or a gay person in Russia.

Oficjalna premiera klipu jest przewidziana na dzisiaj o godzinie 15:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *